Hľadáte kvalitný umelý stromček? Internetový obchod svetstromcekov.sk ponúka široký výber kvalitných a luxusných umelých stromčekov.

V dnešnej modernej dobe väčšinu domácností zdobí umelý stromček.  V ponuke sú rôzne typy ako borovica, smreka a jedľa, takže na svoje si príde každý.

Umelé stromčeky sú realistické a v rôznych farebných prevedeniach. Klasikou sú zelené, kde nájdete  bledozelené aj tmavozelené odtiene ihličia. Výnimočne a vkusne pôsobí stromček so strieborno zeleným ihličím. V poslednej dobe je veľmi obľúbený biely vianočný stromček, ktorý navodzuje zasneženú rozprávkovú atmosféru.

Tento stromček je pokrytý umelými čiastočkami snehu, ktorý sa nanáša pomocou najnovších technológii. Zákazníci určite ocenia, že sneh je z nehorľavého materiálu a neopadáva. Dostupné sú klasické aj 3D stromčeky. Na výber sú rôzne veľkosti. Nájdete tu nadrozmerné stromčeky  do veľkých miestností, kde dokonalo vyplnia priestor. Ďalej klasické do bežných domácnosti, ale aj nižšie a užšie verzie do miestností s obmedzeným priestorom. V ponuke sú aj celkom malé stromčeky vhodné na ozdobenie komody alebo na poličku.

Umelý vianočný stromček 150 cm, ideálna voľba do malého priestoru.

Aj keď veľa ľudí sníva sníva o veľkom a širokom vianočnom stromčeku, priestorové možnosti niekedy jednoducho nepustia.  Internetový obchod preto ponúka aj vianočné stromčeky nižšie, ktorým to ale neuberá na kvalite. Aj napriek výške tieto stromčeky rozžiaria Váš domov.  Môžete ich dať na vkusný podstavec alebo stolček, a tak viac vyniknú. V ponuke sú stromčeky s FULL 3D ihličím, ktoré sú vzhľadom na nerozoznanie od živých stromčekov. Vďaka reálnym odliatkom, z ktorých je celý stromček vyrobený, sú tým najlepším, čo trh ponúka. Aj keď je cena oproti ostatným stromčekom vyššia, zárukou je vysoká kvalita.  Ihličie je pevné a aj po niekoľkoročným používaní sa nekrčí a neláme, ale práve naopak, drží svoj tvar. Veľmi obľúbené sú aj 3D stromčeky. Cena je prívetivejšia, ale to neznamená, že kvalita je nižšia. Tieto stromčeky majú na koncoch vetvičiek 3D ihličie, a vnútro je zahustené klasickým PVC ihličím. To vytvára hustejší vzhľad a len pozorným skúmaním, zistíte, že sa jedná o umelý vianočný stromček.

Na stránke svetstromcekov.sk nájdete nielen umelé vianočné stromčeky, ale aj podložky pod stromčeky, či postavičky Mikulášov a Santa Clausov a ďalšie. U nás si vyberie každý.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram