3 výhody prečo mať svoje miesto v coworkingu

Coworkingové priestory v súčasnosti ponúkajú množstvo výhod pre začínajúcich podnikateľov, freelancerov ale aj pre väčšie podniky a etablované tímy. Nájdete tu príležitosti na vytváranie nových kontaktov a zvýšenie svojej produktivity. Coworking vám umožní dostať sa von z vlastnej bubliny. Keď seba a svojich zamestnancov vystavíte novým perspektívam, môžete vybudovať lepšie podnikanie. Práca v coworkingu so sebou prináša viacero výhod.

  1. Sieťovanie je budúcnosť

Coworking, to je predovšetkým vytváranie sietí a zapojenie sa do miestnej podnikateľskej komunity. Čo bolo pred 10 rokmi relatívne neznámym pojmom, je dnes nevyhnutnosťou a coworkingové priestory zmenili spôsob, akým moderný pracovník interaguje s podnikateľským svetom. Od stretávania sa s inými odborníkmi z oblasti podnikania až po spoluprácu na nezávislých projektoch. Coworking Bratislava jemiestom príležitostí, kde sa zoskupujú ľudia s rôznymi podnikateľskými nápadmi a učia sa jeden od druhého. Zapojiť sa do coworkingového priestoru znamená využiť novú príležitosť a začleniť sa do komunity profesionálnych podnikateľov. Komunitné eventy, prednášky, workshopy a rôzne inšpiratívne podujatia v HubHub sú jednou z najväčších výhod coworkingu. Získate jedinečnú možnosť spojiť sa s ľuďmi, ktorých by ste inak nestretli. Networkingové podujatia sú jednoduchým spôsobom, ako nájsť nových spolupracovníkov, vybudovať si trvalé vzťahy a možno aj nové obchody.

  1. Výhoda jedného poplatku

Ak si prenajímate kanceláriu, budete musieť riešiť množstvo dodatočných nákladov navyše, od tých veľkých – na prispôsobenie zariadenia, až po drobnosti ako je bezplatná káva či čaj. Moderné coworkingové priestory sú vybavené viacerými extra bonusmi, a to všetko za jeden mesačný poplatok. V HubHub nájdete vždy kávu, čaj a drobné občerstvenie v plne vybavenej kuchynke. Okrem toho vás očarí priestor na prácu, rozdelený na troch poschodiach s neuveriteľnými výhľadmi a perfektnou dostupnosťou v centre Bratislavy. HubHub prichádza aj s mnohými extra službami, ako je technické poradenstvo, zdieľanie zasadačiek, branding priestoru či vlastná chill out zóna & gaming zóna. Okrem toho v cene prenájmu je aj všetko potrebné vybavenie pre vašu prácu: moderný dizajnový nábytok, tlačiarne, premietačky, vysokorýchlostný internet, recepcia a upratovací personál. Coworkingový priestor je už automaticky plne funkčne zariadený, stačí si priniesť svoj počítač a môžete pracovať. Toto vám z dlhodobého hľadiska ušetrí značné peniaze. Nákladová efektívnosť je zásadným prínosom pre malé podniky a jednotlivcov, ktorí môžu profitovať z benefitov coworkingu a eliminovať všetky režijné náklady, ktoré sú spojené s údržbou vlastných kancelárskych priestorov.

  1. Väčšia flexibilita

Coworking je vstupenkou do žiadaných priestorov v najlepších lokalitách, ktoré by si začínajúce a malé podniky inak nemohli dovoliť. Vďaka flexibilite sa k priestorom nemusíte viazať na niekoľko rokov, pretože platíte len mesačné členstvo a svoje podnikateľské plány môžete kedykoľvek zmeniť. Ak sa vaša firma rozšíri alebo zmenší, pridáte alebo odstránite priestory podľa potreby. Flexibilné zmluvy tiež znamenajú, že môžete napredovať svojím vlastným tempom, bez tlaku dlhodobých prenájmov. Táto flexibilita je pre rastúce spoločnosti absolútne nevyhnutná. Coworkingové priestory HubHub sú však flexibilné aj v dochádzaní, pretože ich nájdete otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni, počas pracovných dní a víkendov. Nemusíte obávať, keď potrebujete niečo súrne vybaviť, napísať, dokončiť, vždy sa dostanete k svojmu pracovnému priestoru. Výmena priestorov a prechod do novej kancelárie vám umožní osviežiť si myseľ a zvážiť alternatívne riešenia obchodných problémov. Vstupom do coworkingu upevníte svoj „pracovný režim“, a tým zvýšite aj produktivitu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram